ГОРЕЩО
ЩЕ СЕ ИЗЯДАТ САМИ: Авер на Христанов го подпука за назначението на Деси с амфетамина - пита го кой министър й е дал общинско жилище
ИЗПИРАНЕ С ОМЕКОТИТЕЛ: Теодора Георгиева - новата маша на ППДБ за разправа с неудобните. Кьовеши я изгони позорно, у нас властта я прегръща възторжено
Йордан Божилов: Няма пряк риск за сигурността на България
СРЕЩУ ПОЛИЦЕЙСКИЯ ПРОИЗВОЛ! "Справедливост за Митко" мести протеста си под прозорците на Дечев пред МВР в София
ИЗВЪНРЕДНО! Поредица от силни земетресения разтресоха Гърция тази сутрин
СВЕТЪТ ДНЕС
Южна Корея приветства решението на Съвета за сигурност на ООН за разширяване на санкциите срещу КНДР
8178
на 03.06.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Официалният представител на външното министерство на Южна Корея Чо Чжун Хек заяви, че властите в страната приветстват решението на Съвета за сигурност на ООН за разширяване на санкциите срещу КНДР, съобщава електронното издание „Газета“.
препоръчано
Дипломатът коментира, че на фона на продължаващите ракетни изпитания от страна на Северна Корея, властите в Южна Корея подкрепят решението на Съвета за сигурност на ООН от 2 юни.
Той добави, че Сеул ще продължи да прави всичко по силите си за премахването на ядреното оръжие от КНДР, като в Южна Корея са готови както на диалог за разрешаване на ситуацията, така и на нови санкции.
свързани новини
Съветът на сигурност на ООН с допълнителни санкции срещу КНДР
8393
на 03.06.2017
Превод и редакция: ПИК
ИЗНЕНАДА: САЩ може да вдигнат още санкции върху руския петрол
4282
преди 34 минути
Осем души бяха убити в Южен Ливан при серия от израелски удари
3467
преди 54 минути


