BG EN

Южна Корея се обедини със САЩ! Договориха се за „мощен отпор“ на севернокорейските провокации

СВЕТЪТ ДНЕС

Южна Корея се обедини със САЩ! Договориха се за „мощен отпор“ на севернокорейските провокации

5431
на 22.08.2015
Южна Корея се обедини със САЩ! Договориха се за „мощен отпор“ на севернокорейските провокации
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 

препоръчано

Република Корея и САЩ са се договорили да окажат „мощен отпор“ на севернокорейските военни провокации, предаде Фокус, цитирайки ТАСС.

Темата е била обсъдена в телефонен разговор на началник щабовете на Южна Корея и Съединените щати Чой Юн Хи и Мартин Демпси. „Страните се договориха да предприемат различни мерки за сдържане на Северна Корея“, се отбелязва в съобщението.

Двамата министри са се съгласили с оценките за ситуацията в сигурността на Корейския полуостров.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 50
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК