ГОРЕЩО
СКАНДАЛ! ППДБ стягат нов метеж в Триъгълника на властта, Кокорчо обижда управляващите
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Бой в парламента - Руди Гела обезумя, раздава ритници и юмруци на депутат в пленарна зала (ВИДЕО/СНИМКИ)
МЪЛНИЯ! Ето го извратения директор, снимал ученици в тоалетната - Александър Евтимов близък до Васил Терзиев и кмета на "Слатина" Георги Илиев? (СНИМКИ)
ГОРЕЩО ОТ ЧЕРВЕНАТА ЦЕНТРАЛА! Ръководството на БСП единодушно отхвърлило оставката на Зафиров
ПЪРВО В ПИК TV! Делян Пеевски показа Музея на сглобката: Няма да позволим да се подмени историята. ППДБ бяха 9 месеца всеки ден с ДПС (ВИДЕО)
Азия
Южнокорейски съд издаде заповед за арест на двама бивши президентски съветници
2919
на 06.11.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Южнокорейски съд издаде заповед за арест на двама бивши президентски съветници във връзка с разследването на скандала с търговия на власт около президента Пак Кън Хе, предава Reuters, цитирана от Фокус.
препоръчано
Единият от бившите съветници на президента е обвинен в злоупотреба със служебно положение и изнудване. Вторият е заподозрян в разкриване на секретна информация.
Десетки хиляди южнокорейци се събраха в събота на мащабен протест в столицата Сеул. Демонстрантите блокираха ключови пътни артерии, настоявайки за оставката на държавния глава.
Тайланд: Ще продължим да нанасяме удари по Камбоджа
10814
на 13.12.2025


