BG EN

Юноша на "Левски" избяга в Лудогорец

Футбол

Юноша на "Левски" избяга в Лудогорец

8446
на 02.07.2014
Юноша на Левски избяга в Лудогорец
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Юношата на "Левски" Стивън Петков избра да продължи кариерата си в Лудогорец, съобщи Гонг. Футболистът получи доста шансове от Елин Топузаков през последния полусезон, но въпреки това ще продължи кариерата си на друго място.

препоръчано

Гонг потърси потвърждение на новината и го получи от изпълнителния директор на шампионите Ангел Петричев, който не скри, че сделката е факт и скоро ще бъде оповестена официално.

От лагера на „зелените“ твърдят, че преговорите са се развили светкавично. Но други източници смятат, че почвата е опипвана отдавна.

Стивън Петков е роден във Враца и играе като крило. Дебютира в А група още преди няколко сезона, когато Ясен Петров го пусна срещу Калиакра в Каварна. Момчето преживя няколко тежки контузии и се смяташе, че се ползва със симпатиите на Тодор Батков. В крайна сметка Петков ще носи зелената, а не синята фланелка.

По непотвърдена информация от "Левски" са му предложили договор, но може би самият той не е харесал финансовите условия. В момента играчът тренира с юношеския национален отбор и се готви за европейското първенство в Унгария. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на Промяната беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО) СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ново
Днес: 98
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК