ГОРЕЩО
Осем станции в страната отчетоха прах във въздуха
ОКОНЧАТЕЛНО: ВКС призна за виновни полицаите по делото за смъртта на Чората
Външно: Получихме уверения от Държавния департамент, че изявлението на двамата сенатори не обвързва правителството на САЩ
Легендите Петър Жеков и Георги Младенов разкриха защо застават зад Марешки и Симеонов
Сенаторът от интригата на Цветанов и Радев - с 8 обвинения за подкуп! Гръмва и в скандал с непълнолетни проститутки (ФАКСИМИЛЕТА)
Германският третодивизионен Юрдинген освободи централния защитник Стефан Велков, съобщи сайта liga3-online.de, цитиран от „Тема Спорт”.
препоръчано
Според информацията, вчера двете страни са прекратили ваимоотношенията си и бившият бранител на Славия вече е свободен агент. Посчва се, че опция пред Велков е друг клуб от трета лига - Валдхоф (Манхайм). Съществува и вариант за негово завръщане в Нидерландия или България.
Бившият младежки национал премина в Юрдинген от Ден Бош през лятото. В първите кръгове той бе несменяем титуляр, но постепенно загуби мястото си в състава, а често оставаше и извън групата на Юрдинген. Така след известни преговори двете страни са взели решение да се разделят.
свързани новини

Стефан Велков подписа с холандския Ден Бош
4426
на 10.08.2018

Трансферът на Стефан Велков във Фулъм пропадна
4036
на 07.07.2014

Много тежки преговори между Левски и Хубчев?
4252
преди 4 часа

Ново "да" между ЦСКА и Занев
1276
преди 6 часа

Треньорът на Левски Славиша Стоянович: Трябва да имаме максимално...
1707
преди 7 часа

ЦСКА хвърля Бисмарк срещу "смърфовете"?
1701
преди 9 часа