ГОРЕЩО
Вижте ПЪРВАТА РЕАКЦИЯ на бащата на 15-годишния Александър Макулев, открит мъртъв в кемпера на Калушев (СНИМКА)
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи (СНИМКА)
Идеален подарък за „Св. Валентин“ от Vivacom: Специални онлайн отстъпки за сгъваемите смартфони на Samsung
Пет неща, които можем да правим в Кортина д'Ампецо (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
До края на седмицата ще стане ясно дали дама ще бъде част от екипа в Областната администрация
препоръчано
Юристите Анна Бистричка и Давид Сукалински са номинациите на Реформаторския блок в Благоевград за заместник-областен управител.
Досегашната договорка с коалиционните партньори е вторият зам.-областен ще бъде излъчен от редиците на Патриотичен фронт, в лицето на Георги Васев, съобщи “Дарик“. Най-сигурна е кандидатурата за областен управител. От централата на управляващата партия са посочени Георги Баханов и Бисер Михайлов. И двамата бяха заместници на бившия губернатор в Пиринско Костадин Хаджигаев.
С пълна подкрепа от премиера Бойко Борисов се ползва Бисер Михайлов.
Полицията издирва 11-годишно дете от Шумен
4585
преди 28 минути
Авария остави без парно части от София
13544
преди 2 часа


