BG EN

Юристът Даниел Божилов за нонсенса на новата коалиция: Ще съкращават администрация, като откриват нови министерства

Час Пик ГЛАВНА

Юристът Даниел Божилов за нонсенса на новата коалиция: Ще съкращават администрация, като откриват нови министерства

38140
на 10.12.2021
Юристът Даниел Божилов за нонсенса на новата коалиция: Ще съкращават администрация, като откриват нови министерства
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Ще съкращаваме администрацията. Като открием нови министерства, с рекорден брой политически кабинети.Т.е. от администриране отиваме на полит-администриране." Това написа в профила си във "Фейсбук" юристът Даниел Божилов.  Поводът е решението на Харвардската коалиция да съкращава администарцията. 

препоръчано

Ето какво пише даниел Божилов в социалната мрежа:

"Ще съкращаваме администрацията. Като открием нови министерства, с рекорден брой политически кабинети. Т.е. от администриране отиваме на полит-администриране.

Пет вицепремиери. По пет зам.-министри и един господ знае по колко съветници.

Ако някой може да ми обясни каква е ползата от тях за обществото ще почерпя.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 24
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК