ГОРЕЩО
МА КАК СМЕЯТ?! ППДБ да направят протест на жълтите павета срещу "безобразието" спечелилите изборите да НЕ се съобразяват с тях
ПАРОДИЯ: Денков тропа с крак пред Доцова, не изпратила с аплодисменти Тик-Ток-актьорите на Гюров
МЪКА: Как ще живеем без кинопремиер?
ГАВРА НА ИЗПРОВОДЯК! Кабинетът "Гюров" прехвърлил 1 300 000 евро от МЗ към БАБХ. Нерде комарите, нерде здравето на хората!
СТУДЕН ДУШ: Кабинетът "Радев" попари Бербатов, министерският пост пак му се изплъзна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Катастрофа между товарен бус и лек автомобил затруднява движението по главния път Русе - Плевен. При произшествието няма жертви. С видими травми по ръката е единият от водачите, съобщи bTV.
По цялото пътно платно са пръснати касетки с ябълки.
Инцидентът е станал заради отнето предимство на мястото, на което преди време загинаха четирима футболисти на футболен клуб Етър.
По първоначална информация бусът се е движил по главния път, когато шофьорът на колата не спазил знак "Стоп" и буквално връхлетял върху него.
препоръчано
Тир се запали в движение на магистрала "Тракия"
11216
преди 15 часа
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Катастрофа блокира трафика на Орлов мост
23679
на 07.05.2026
Джип помете двама души пред банкомат в София
25769
на 07.05.2026


