ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ! 10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в Ахелой
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
Няма да повярвате кой от "Промяната" гласува срещу оставката на Делян Добрев
Министерството на финансите публикува Бюджет 2026 (ДОКУМЕНТ)
ДПС е в отлично политическо здраве и остава незаобиколим фактор в българската политика
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Община Ямбол организира анкета сред гражданите за въвеждането срещу заплащане на "абонамент по месторабота" в "синята зона", съобщиха от общинския пресцентър.
Предлага се годишният абонамент да е 600 лева с ДДС, а месечният - 60 лева с ДДС. Общината ще въведе и нов вид таксуване в "синята зона" - 30-минутно паркиране на стойност 0,50 лева. Общият брой на местата за платено паркиране в града е 917. От направения анализ за тяхната заетост е станало известно, че около 350 места остават свободни през деня.
препоръчано
Без "синя" и "зелена" зона за празника в София
15084
на 06.09.2019
Безплатна "Синя зона“ на 6 септември в Пловдив
14576
на 03.09.2019
ЗОР ПАРИ НЕ ЖАЛИ: Варненци пропищяха от нахални гратисчии, искат "Синя зона"
21135
на 16.08.2019
ВСЯКА КОЛА КАСИЧКА: Въвеждат дигитален талон за "Синя зона" в София
28567
на 11.08.2019


