BG EN

Японка сваля кмета на Пловдив

ЧАС ПИК

Японка сваля кмета на Пловдив

5671
на 02.10.2013
Японка сваля кмета на Пловдив

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На уникален флирт станаха свидетели пловдивчани, след като група японки започнаха да задяват кмета на града и да му се усмихват предизвикателно. "Ауу, много сте хубав. И колко сте висок!" Така японска туристка атакува кмета на Пловдив Иван Тотев край Римския стадион днес, преди старта на строителните работи по втория етап от реконструкцията на обекта.

препоръчано

Дамата бе част от голяма група от Страната на изгряващото слънце, дошла на посещение у нас, пише Под тепето. Чужденците наобиколиха стърчащият с две глави над тях градоначалник и направиха цяла фотосесия с него. Докато жените флиртуваха с градоначалника, мъжете в компанията разкриха пред медиите поклонничеството си по най-известния българин в родината им- Котоошу. "Ммм, голям човек", каза въртейки глава един от японците.

Туристите тръгнаха на дълъг тур из града. Първо са посетили Античния, после Стария град, а от Римския стадион се отправяха към Главната и Одеона. Водачката на групата не скри, че тази година има огромен ръст на японските групи под тепетата.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК