BG EN

“Российская газета“: Субсидии за туризма в руските курорти

Европа

“Российская газета“: Субсидии за туризма в руските курорти

3504
на 16.08.2016
“Российская газета“: Субсидии за туризма в руските курорти
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Туристическите агенции, които ще водят почиващи в руските курорти, се предлага да бъдат подкрепени със средства от федералния бюджет на Русия, съобщава вестник “Российская газета“.

препоръчано

Предложението е на туроператорите да се отпускат субсидии за всеки турист, в размер на хиляда – две хиляди рубли, в зависимост от региона. Става дума за регионите включени в „приоритетните туристически маршрути“. Сред тях по-известните са Сочи, Крим, Калининградска област, Байкал, Камчатка, Алтай, както и седем междурегионални маршрута, рекламирани от министерство на културата. 

За тази година за тези цели министерството предлага да се отделят 750 млн. рубли, а за следващите три години по 2 млрд. на година. 

 

 

Фокус

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 115
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК