“Сити“ се доближи до титлата след поредната си победа

2971
на 02.05.2021

„Манчестър Сити“ е на крачка от титлата, след като победи „Кристъл Палас“ с 2:0 като гост. Отборът на Пеп Гуардиола може да стане шампион още утре, ако „Ливърпул“ победи „Манчестър Юнайтед“. Ако това не се случи, "гражданите" ще трябва да почакат поне една седмица.

След сравнително равностойно първо полувреме, в което гостите не създадоха много положения, Серхио Агуеро откри резултата в 57-ата минута. Рекордьорът по голове за клуба започна като титуляр едва за шести път в мач от Висшата лига през този сезон, но за пореден път демонстрира класата си в един от последните си двубои за „Ман Сити“.

Феран Торес се разписа 84 секунди след първото попадение и лидерът в класирането имаше тотален контрол до края, като пропусна да спечели с по-голям резултат. "Гражданите" записаха 19-а поредна победа като гост във всички турнири.

Седем начина да преборите самотата Седем начина да преборите самотата
САМО В ПИК TV: Миро от Биг Брадър строял жилищен комплекс за милиони преди смъртта си САМО В ПИК TV: Миро от "Биг Брадър" строял жилищен комплекс за милиони преди смъртта си