ГОРЕЩО
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ГОЛЯМ РЕЗИЛ: Развяха КАТО ПРАНИ ГАЩИ срамотиите на Асен Василев и ПП в национален ефир (СНИМКИ)
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жельо Бойчев, депутат от "Коалиция за България" заяви в ТВ7, че „Авиоотряд 28” се ползвал като такси от бившите ръководители на ГЕРБ. От партията на Бойко Борисов харчили на поразия огромни суми пари,
Днес Пламен Орешарски ще говори по тази тема в Парламента.
Венцислав Лаков от "Атака" каза, че били от партия ГЕРБ били използвани хеликоптери "Хубер" без заявки. Това можело да бъде потвърдено и от директора на НСО генерал Тодор Коджейков.
"Защо правителствен самолет е летял до Либия, без да има делегация до там", пита депутатът от "Атака".Той изрази задоволство, че Пламен Орешарски ще се произнесе с позиция по скандала.
препоръчано


