BG EN

„ВИП брадър” стана седем звезден хотел! Евгени Минчев хвърли бомба в лицето на Катя от Ритон: Не искам да станеш любимата звезда на народа! (уникални снимки)

ЧАС ПИК

„ВИП брадър” стана седем звезден хотел! Евгени Минчев хвърли бомба в лицето на Катя от Ритон: Не искам да станеш любимата звезда на народа! (уникални снимки)

28749
на 06.11.2015
„ВИП брадър” стана седем звезден хотел! Евгени Минчев хвърли бомба в лицето на Катя от Ритон: Не искам да станеш любимата звезда на народа! (уникални снимки)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„ВИП брадър” се превърна в седем звезден луксозен хотел. Това стана възможно чрез новата седмична мисия.

препоръчано

Съквартирантите бяха разделени на вип-гости в състав: Ернестина, Гъмов, Преслава и Джино, а остaналите в помощeн персонал. 

 Кичка бе превърната в масажистка, Катя – рецепционистка, Люси и Кристина в готвачи, Светлана – сервитьорка, а Здравко бе мениджър на Хотел ББ. 

 Кичка и Катя веднага влязоха в роля като изкоментираха вип-гостите колко безвкусно са облечени и колко надути са. 

 От своя страна и „гостите” не пропуснаха да предявят претенции. Гъмов пожела педикюр от Кичка...но само на левия крак. „Доста груба петичка”, захапа го маникюристката, но клиентът остана доволен и заяви, че ще й остави тлъст бакшиш. 

 Слуховете за доброто обслужване се разнесоха доста бързо затова Жени Калканжиева, Антония Петрова и Евгени Минчев посетиха хотела. 

 След края на престоя си, вип-гостите заявиха пред съквартирантите кой според тях трябва да спечели формата и кой най-малко заслужава тази титла. Така Жени посочи за фаворит Ернестина, а за най-недостоен Светлана. Антония „короняса” Джино, а разби Кичка.

Бомбата хвърли Евгени, който заяви, че победител трябва да е Кичка, а победата най-малко заслужават дует Ритон и по-специално нежната половинка. „Не искам Катя да стане любимата звезда на България. Тя е непробиваема и неспособна да дари приятелство дори за десет минути”, посочи Евгени.

Разбира се, и Катя не му остана длъжна: „По-смешен човек от теб не съм виждала! Ти винаги си предизвиквал лоши чувства в мен и затова никога не съм те харесвала”. За първи път вместо да подскочи и да се развика, Здравно избухна в сълзи от безсилие. 

"Избягвам тоя човек, защото видя ли го ще трябва да го убия. Има късмет, че не го наритах", заяви след това Здравко. "Ако кажеш ще го догоня", опита се да внесе малко хумор в иначе тягостната ситуация съквартирантите.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 81
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК