BG EN

„Газпром“ и UniCredit Bank подписаха споразумение за кредит от 300 милиона евро

СВЕТЪТ ДНЕС

„Газпром“ и UniCredit Bank подписаха споразумение за кредит от 300 милиона евро

4685
на 20.06.2015
„Газпром“ и UniCredit Bank подписаха споразумение за кредит от 300 милиона евро
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Газпром“ и UniCredit Bank Austria AG сключиха споразумение за отпускането на кредит от 300 милиона евро в срок от четири години, съобщи ТАСС.

препоръчано

Документът е подписан на Петербургския международен икономически форум, в рамките на който „Газпром“ подписа редица споразумения за сътрудничество, включително с „КАМАЗ“ и Министерството на промишлеността и търговията на Русия.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV! КОНФУЗ В НС! Депутатите почетоха паметта на жертвите на комунизма,  БСП -ОЛ и Възраждане не станаха на крака ПИК TV! КОНФУЗ В НС! Депутатите почетоха паметта на жертвите на комунизма, " БСП -ОЛ" и "Възраждане" не станаха на крака
ново
Днес: 29
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК