ГОРЕЩО
Енергийният експерт Явор Куюмджиев: Имаме резерви за около две седмици от суров нефт и нямаме влияние върху цените на горивата
БРУТАЛНО ОТ НС! Острие на Слави: Или Гюров е леко глуповат, или е лъжец. Или и двете (ВИДЕО)
До 300 € отстъпка на избрани 5G смартфони с план Unlimited от Vivacom
МЪЛНИЯ! ДПС се закани да разкрие шашмите с ала-бала машините на "Смартматик" и Цицелков (ВИДЕО)
МАНЕКЕНКА В СТОЛИЧНА ОБЩИНА: Време е за нова профилна снимка? Не, време е за нов кмет!
СВЕТЪТ ДНЕС
„Дойче банк“ се е провалила в стрес теста на американския Федерален резерв
9375
на 29.06.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американските операции на германския банков гигант „Дойче банк“ са се провалили в стрес теста на Федералния резерв на САЩ, заяви „широкоразпространени и критични недостатъци“ в управлението на риска, заявиха от централната банка в четвъртък, цитирани от AFP, предава Фокус.
Федералният резерв даде „условен“ пропуск на банките „Голдман Сакс“ и „Морган Стенли“, чиито капиталови възстановявания потънаха под изискваните нива.
Но от централната банка на САЩ „възразиха срещу капиталовия план на американското разклонение на Дойче банк, заради широкоразпространени и критични недостатъци сред капиталовите планови практики на банката“.
препоръчано
свързани новини
"Дойче банк" съкращава 7000 работни места
28170
на 24.05.2018


