ГОРЕЩО
Николай Попов с позиция до медиите: "Сияние" не приема дарения - не се доверявайте на подобна измама!
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Един от най-близките хора на Радостин Василев го изобличи - лидерът на МЕЧ прибирал допълнителните пари на депутатите му (СНИМКИ/ВИДЕО)
„Софиямед“ с нов високотехнологичен Център по електрофизиология и кардиостимулация
ИЗВЪНРЕДНО! Радев скочи на опозицията: Обезвреждаме заложени мини с "Лукойл", детска болница няма заради безхаберието на сглобките
РЕШЕНО! Президентските избори ще са на 25 октомври - евентуален балотаж на 1 ноември
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Екстремисти от „Ислямска държава“ поеха отговорността за бомбеното нападение убило седем души на пропускателен пункт на армията в либийския град Бенгази и довело до ответни въздушни удари на армията, предаде РИА Новости.
Насилието в Бенгази е пример за хаоса в Либия, където свързаните с различни въоръжени движения съперничещи си два парламента и правителства си оспорват властта. Заявяващи принадлежност към „Ислямска държава“ екстремисти се възползваха от вълненията и навлизат в територии в различни части на страната.
препоръчано
свързани новини
Петима са ранени при самоубийствения атентат с кола-бомба в Бенгази
7666
на 12.06.2014
13 романа влизат в битка за „Букър“ 2026
239
преди 52 сек
Нетаняху нарече "отлична" срещата си с Тръмп в Белия дом
4073
преди 2 часа
САЩ и Саудитска Арабия удариха по цели на проирански групировки в Ирак
8910
преди 3 часа


