ГОРЕЩО
Калин Стоянов скочи на Демерджиев: Не се справя с МВР! Време е да свали розовите очила и да спре с празните приказки
Нов сценарий за КРАЯ НА СВЕТА: Учени взривяват досегашните теории за огнения апокалипсис
ГОРЕЩА ТЕМА! Топ експерт посочи всички СИЛНИ и СЛАБИ страни на бюджета на правителството (СНИМКА)
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Терористичната групировка „Ислямска държава” направи ново изявление за японските заложници, след като срокът даден на японските власти да платят откуп за тях изтече, предаде РИА Новости, позовавайки се на японски медии.
препоръчано
„Министър-председателят на Япония продължава да лъже. Японският народ не направи нищо. Той не жали двамата пленени японци.
Ще направим това, което обещахме”, се казва в заявление, публикувано на сайта, където преди няколко дни за първи път излезе видео, показващо заловените японски граждани.
ГОРЕЩА ВЪЛНА: Невиждани жеги затискат Европа в края на юни
1576
преди 10 минути
Муцунски "ужасно разочарован" от реакцията на София към Мицкоски
6472
преди 37 минути
Ким Чен-ун наблюдава тестове на модернизирани оръжия
3594
преди 1 часа
Трима души загинаха, след като се разби пожарогасителен самолет (ВИДЕО)
7189
преди 1 часа


