ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
Терористите пуснаха в интернет свое заплаха срещу държавите на Стария континент
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
„Ислямска държава” публикува ново видеообръщение, разказващо за подготовката на специален отряд от терористи-смъртници, пише „Мирър”. Този път обаче съставът на шахидите е необичаен - това са деца, сираци на вече загинали терористи, които са „призовани” да отмъстят за родителите си.
препоръчано
На кадрите се виждат деца в камуфлажно облекло, с автомати в ръка, да отработват бойни умения. Текстът разказва за тежката им съдба и готовността им да отмъстят за загиналите си родители.
Превод: ПИК
Жестокост! Иран пропагандира за повече деца терористи
13294
на 29.04.2016
Белгийската полиция няма средства за следене на терористи
8910
на 26.04.2016


