ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! В "Люлин" почерня от полиция - дойдоха и кобрите на СДВР
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК TV: И Борис Бонев недоволства от Терзиев за кризата с боклука в София (ВИДЕО)
Георг Георгиев: Днес България и Америка са по-близки от всякога като приятели, партньори и съюзници
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Южнокорейският производител на електроника „Самсунг“ съобщи, че ще компенсира своите дистрибутори на части заради изтеглените смартфони Galaxy Note 7, предава Reuters. Компанията обмисля да поръча на ощетените дистрибутори части за други модели.
препоръчано
В изявление производителят заяви, че ще плати за неизползваните, но вече произведени части, за да компенсира дистрибуторите си.
По-малко от два месеца след представянето на модела Galaxy Note 7 „Самсунг“ прекрати за постоянно продажбите му, поради многобройните случаи на експлодирали устройства, припомня агенцията.
От 1 януари милиони телефони остават без това приложение
63344
на 01.01.2021
Хакери проникнаха в сървърите на "Майкрософт"
49781
на 01.01.2021
НОВА ТЕХНОЛОГИЯ: Русия строи наземна АЕЦ с модулен реактор от подводница
75412
на 30.12.2020


