BG EN

„Уикилийкс“: Нито една държава не е източник на кибер-пробивите по време на президентските избори в САЩ

Америка

„Уикилийкс“: Нито една държава не е източник на кибер-пробивите по време на президентските избори в САЩ

10262
на 04.01.2017
„Уикилийкс“: Нито една държава не е източник на кибер-пробивите по време на президентските избори в САЩ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сайтът за разследвания „Уикилийкс“ заяви , че негов източник не е инто една държава, а публикациите на страницата му за президентските избори в САЩ са „точни“, предаде Интерфакс.

препоръчано

„За яснота по отношение на нашите публикации относно изборите в САЩ отбелязваме следното: първо – нашите публикации са точни и второ – нашите източници не са държави“, пише в съобщение, публикувано на профила на сайта в социалната мрежа „Туитър“.

По-рано основателят на „Уикилийкс“ Джулиан Асандж опроверга заявленията за това, че зад изтичането на данните от електронната поща на кандидата за президент на САЩ от Демократическата партия Хилари Клинтън, разпространени на сайта му, стоят руските власти. 

 

 

Фокус

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 110
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК