ГОРЕЩО
Бивш министър с предупреждение за Дунав: Това е климатична аномалия, която се задълбочава
Добра новина долетя от Австрия за река Дунав
Веселин Киров пред ПИК TV: Ако режимът в Иран колабира, към Европа могат да тръгнат до 10 милиона бежанци (ВИДЕО)
ТЕЖКА СУША: Европа е в капан - критична ситуация в Дунавския басейн и Балканите
Ало, жълтпаветниците, май се оказахте в грешка за мигрантите в Сеута? Някой фактчекър няма ли да се самосезира?!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две мулета са ударени от лек автомобил „Форд“ на ул. „Осми март“ в Кърджали. Колата е управлявана от 64-годишния М.Т. и се е движела с несъобразена скорост, съобщиха от регионалния пресцентър на МВР.
препоръчано
Още две са пътните произшествия от 14 март в Кърджали. На бул. ”Беломорски” водачът на автомобил „Тойота” Л.И., на 65 г., отнел предимство и ударил „БМВ”. При движение на заден ход на ул. ”Димитър Маджаров” „Форд” с водач 25-годишният Ю.Ю. блъснал правилно движещ се автомобил „Ауди”.
Няма пострадали при катастрофите. Тестовете за алкохол на шофьорите от трите произшествия са с отрицателен резултат. На виновните сасъставени актове за административни нарушения.


