ГОРЕЩО
КЗК предлага пакет от 19 мерки за подобряване на конкурентната среда в сектор храни
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
МВР с първи данни за бруталното убийство в Угърчин
ШИШКОВ ВДИГНА РЪЦЕ за незаконния град край Варна: Историята е много оцапана
НАПРЕЖЕНИЕ: Синдикатите готвят реакция, ако видят това конкретно предложение в бюджета
СВЕТЪТ ДНЕС
„Хуауей” съди САЩ заради федералната забрана за ползване на продукти на компанията
10863
на 07.03.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От китайския телекомуникационен гигант „Хуауей” подадоха съдебен иск срещу САЩ заради забрана на правителствените агенции да купуват оборудване и услуги на компанията, предава „Франс Прес”, цитирана от „Фокус”.
препоръчано
„Конгресът на САЩ много пъти не успя да представи никакви доказателства в подкрепа на санкциите си върху продуктите на „Хуауей”. Ние сме принудени да предприемем това съдебно дело като крайно средство“, се посочва в официално изявление на ротационния председател на „Хуауей”.


