38393
на 14.04.2018
Червените громят в шампионата

Тук можеш да видиш най-новите казино игри от efbet (18+)

ЦСКА разгроми Верея с 5:1 в среща от 29-ия кръг на Първа лига и по този начин отборът на "червените" успя да скъси дистанцията от лидера в класирането Лудогорец на 3 точки. "Орлите" обаче са с мач по-малко, подопчените на Димитър Димитров-Херо гостуват на Левски по-късно тази вечер.

В този мач Стамен Белчев имаше огромни проблеми заради отсъствието на типичен нападател, тъй като Бланко, Десподов и Каранга бяха извън групата, и в крайна сметка специалистът взе решение да пусне Алберг в предни позиции.

Холандецът му се отблагодари по най-добрия начин, след като показа добра игра и вкара два гола за успеха, които паднаха в 17-ата и 53-ата минути.

Божидар Чорбаджийски също се отчете с две попадения на сметката си, които станаха съответно в 30-ата и 45-ата минути.

За гостите почетното попадение вкара Шемпал в 83-ата минута, а крайното 5:1 оформи Манолев от дузпа в самия край.

Срещата започна по най-добрия начин за домакините и те натиснаха здраво своя опонент още от първата минута, а в 8-ата Манолев нацели напречната греда след хубав удар от фаул.

В крайна сметка така очакваният ранен гол падна и Алберг реализира в 17-ата минута, след като засече прекрасно центриране на Манолев в наказателното поле и не остави  шансове на Колев.В 30-ата минута интригата в мача бе тотално решена, след като Чорбаджийски удвои. Той се разписа с глава, след като засече много хубаво центриране на Тиаго Родригес.В самия край на полувремето младият бранител се разписа отново, за да направи резултата класически. Той засече този път центриране на Алберг от корнер и вкара втория си гол в мача.

След почивката домакините продължиха да натискат здраво опонента си и в 52-ата минута и Алберг вкара втория си гол в срещата. Той бе намерен от Рафаел Енрике и без проблеми успя да преодолее стража на противника.

През следващите минути темпото стана много бавно и абсолютно нищо интересно не се случваше на терена.

За гостите почетното попадение бе дело на Шемпал в 83-ата минута, а домакините стигнаха и до пети гол след гол на Манолев от дузпа в 91-ата минута, акцентира "Гол".

ЦСКА - Верея 5:1