ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Вицепремиерът Пулев след срещата с ръководството на "Райнметал": Няма договор, няма пари, няма терен (ВИДЕО)
ТЕМИДА ОТСЪДИ: Васил от "Калашниците" остава окончателно в ареста
Как Демерджиев превзе пловдивския "Квартал на богатите"
ЕКШЪН В ПИК TV! Хамид Хамид НАПЕРДАШИ Иван Демерджиев - ето какво било хобито на вътрешния министър (ВИДЕО)
Румен Радев: България работи, за да утвърди мястото си в реиндустриализацията на Европа и за развитие на иновативна икономика с висока добавена стойност
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На една женица й писнало мъжът й да се прибира кьоркютюк пиян, и тъй като точилката отдавна вече не го плашела, решила да се направи на страшилище та да го стресне. Навлякла маска на баба Яга, нашарила някакви парцали с фосфоресциращи бои, въобще докарала се като герой на Спилбърг и когато пияницата се прибрал, изскочила внезапно с вой пред него. Нашият я фокусирал и презрително казал:
- Хич не ми се блещи - не можеш ме уплаши - aз от 10 години живея със сестра ти и съм свикнал!
препоръчано


