BG EN

Информационна агенция ПИК

ВИЦОВЕ

2096
на 31.01.2014
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ротата на Чапай преследва белите. Завземат ж.п. гара, а там цистерна със спирт. Чапай продължава настъплението срещу белите, а оставя най-верния си човек Петка да пази спирта, като го инструктира, че под страх от смъртно наказание от спирта не трябва да изчезне и капчица. Разбива Чапай белите, връща се на гарата и отива направо при цистерната. Проверява цистерната - празна, а под нея Петка спи кьоркютук пиян. Опитват се да го събудат - Петка не се буди. Изсипват му няколко кофи студена вода, свестяват го и тутакси по заповед на Чапай го изправят до цистерната за разстрел. Все пак Чапай решава да провери какво се е случило и започва да разпитва Петка.
- Петка, майка ти стара, къде е спирта?
- П-п-п-родадох го, В-в-в-асилий И-и-и-ванич...
- Говедо, а парите къде са?
- И-и-и-зпих ги ...

препоръчано
Сподели:
29325
на 25.11.2021
23275
на 25.11.2021
27137
на 25.11.2021
19874
на 25.11.2021
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО) Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО)
ново
Днес: 9
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК