ГОРЕЩО
КУЛТОВА ОФЕРТА: АВАРИЕН ПЛАН за Манол Пейков - предлагат му утешителен пост в парламента
САМО В ПИК И "РЕТРО": Внукът на Коста Цонев пръска по 1000 евро на вечер (СНИМКИ)
ПЪРВИТЕ АНАЛИЗИ ВЕЧЕ СА ФАКТ: Вижте кои са районите, в които ГЕРБ губи най-много и най-малко на изборите (СНИМКИ)
Рожденикът черпи: inbet отбелязва своя четвърти рожден ден
НОВ ТРУС В ППДБ! Денков анонсира кандидатурата на Гюров за президент зад гърба на "Демократична България" и намекна за разцепление на парламентарната група
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Светците разбрали, че Исус е девствен. Решили да намерят някоя проститутка от ада и да образоват Исус. Извикали го и му казали:
- Исусе, ние мислим, че си видял доста от живота, но не си видял най-хубавото. Отиди в онази стая, която Йоан ще ти покаже и ще разбереш и това нещо.
Исус влязъл в стаята. Изведнъж от там излязла проститутката с крясъци. Всички останали изумени. Излязъл и Исус и всички го запитали какво става, а той им казва с благ тон:
- Влязох в одаята и видях една жена с разворени крака, а между тях рана. Сложих ръката си върху раната и тя зарастна...
препоръчано


