BG EN

Информационна агенция ПИК

ВИЦОВЕ

5343
на 18.06.2014
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Час по биология. Учителката задава въпрос: 
- Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. 
Става едно дете и казва: 
- Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. 
Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. 
Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. 
Но накрая е принудена да попита и него. 
- Най-сладкото нещо госпожо е сексът. 
- Мръсник - възмущава се учителката. 
- А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо.

препоръчано
32304
на 25.11.2021
24996
на 25.11.2021
29491
на 25.11.2021
21305
на 25.11.2021
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 35
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК