ГОРЕЩО
Забравиха ли ППДБ за аверите на Благо Коцев? Няма ли да съберат пари и за техните гаранции
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
СУПЕР ШОУ! Взеха Козилата Ерато за мезе след поредната тъпотия, с която рекламира протеста тази вечер (СНИМКИ)
ТОТАЛНО ОТЧАЯНИЕ! ДБ насъсква с ПИК жълтопаветниците за протеста - Кокорчо се кълне, че са пратили на Сметната палата фактурите за сцената (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Една баба е на градския пазар. Върви между сергиите и разглежда. Звъни ѝ мобилният телефон. Тя го чува, изважда го от чантата, поглежда го, вижда кой я търси и без да натиска зелената слушалка си го слага на ухото и казва:
- Иване, аз съм на пазара, кажи.
Телефонът продължава да звъни, тя го сваля от ухото, поглежда го отново и пак го слага на ухото:
-Иване, нали ти казах, че съм на пазара и тук е много шумно, не те чувам, ама ти ако ме чуваш, не ми звъни, скоро ще се прибера.
Телефонът продължава да звъни. Бабата ядосано го слага в чантата, където звъненето продължава, а тя ядосано казва: Казах ти, няма да повтарям!
препоръчано


