BG EN

Информационна агенция ПИК

ВИЦОВЕ

5386
на 01.10.2021
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Един ловец на лъвове разказвал в кръчмата как щял да убие един.
- Пред лъва съм, прецелил съм се, ще стрелям и пушката засече. Лъвът тръгна да ме гони и аз бягам, бягам... Видях едно дърво и се качих. Лъвът започна да се катери след мен, но за мое щастие се подхлъзна, падна и умря!
Човек от кръчмата му подвикнал:
- Аз, ако бях на твое място, щях да се насера от страх...
- Е па на какво мислиш се подхлазна лъвът?!

препоръчано
Сподели:
29080
на 25.11.2021
23230
на 25.11.2021
27002
на 25.11.2021
19701
на 25.11.2021
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК