ГОРЕЩО
ПИК TV! ФАКТИТЕ СА КАТЕГОРИЧНИ: Сградите в Баба Алино трябва да бъдат премахнати. Имаме пирамида от местна и национална оригархия. Проверяващите органи сега пълзят във вътрешността й (ВИДЕО)
КЗК предлага пакет от 19 мерки за подобряване на конкурентната среда в сектор храни
СТРАШНА ТРАГЕДИЯ: Тир се вряза в кола в насрещното на "Тракия", загинаха две деца и възрастен
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
МВР с първи данни за бруталното убийство в Угърчин
ГАЛЕРИЯ ШОУ
10-годишна тайна на кралица Елизабет II излезе наяве - ето как е коментирала булчинската рокля на Кейт Мидълтън
17970
на 14.07.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кралицата Елизабет II е била ужасена от сватбената рокля на Кейт, с която тя се омъжи за принц Уилям през 2011 година, пише "Сън".
препоръчано
Изданието публикува видео материал от сватбата със сватбената рокля, която е направена от световноизвестната Сара Бъртън, собственичка на Alexander McQueen.
На видеото се чуват думите на кралицата, които казва, докато гледа роклята: "Това е ужасно, много е ужасно, страшно е".
Николета се бъзика с кралицата след загубата на Англия
17191
на 13.07.2021


