BG EN

10 месеца затвор за пазаруване с фалшиво евро

Темида

10 месеца затвор за пазаруване с фалшиво евро

4698
на 19.01.2016
10 месеца затвор за пазаруване с фалшиво евро
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Врачанският окръжен съд даде 10 месеца лишаване от свобода при строг режим на мъж, опитал да купи кола с фалшиво евро. Магистратите одобриха постигнатото споразумение, с което А.Г. се признал за виновен по повдигнатите обвинения.

препоръчано

На 1 октомври 2014 година в село Хайредин, в съучастие с друг мъж, той се опитал да прокара в обръщение фалшиви пари. Подсъдимият се опитал да пробута 6 банкноти с номинал 200 EURO, 20 броя банкноти с номинал 50 евро и 10 броя банкноти с номинал 20 евро или общо 2400 евро, като е знаел, че са подправени. По този начин мошеникът измамил Д.К. от Хайредин и му причинил имотна вреда в размер на 4693.99 лева. 


От документите по делото става ясно, че подсъдимият осъждан и преди за подобни измами. По тази причина те взели решението си, като приспаднали изцяло изтърпяното наказание в размер на 10 месеца по взетата мярка за неотклонение „Задържане под стража“, считано от 11.03.2015 год. до 11.01.2016 год., като един ден задържане се зачита за един ден лишаване от свобода.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК