ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Вицепремиерът Пулев след срещата с ръководството на "Райнметал": Няма договор, няма пари, няма терен (ВИДЕО)
ТЕМИДА ОТСЪДИ: Васил от "Калашниците" остава окончателно в ареста
Как Демерджиев превзе пловдивския "Квартал на богатите"
ЕКШЪН В ПИК TV! Хамид Хамид НАПЕРДАШИ Иван Демерджиев - ето какво било хобито на вътрешния министър (ВИДЕО)
Румен Радев: България работи, за да утвърди мястото си в реиндустриализацията на Европа и за развитие на иновативна икономика с висока добавена стойност
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Близо десет процента от дипломите за висше образование в Сърбия са фалшиви. Те са издадени от нелегитимни институции, съобщава БГНЕС, позовавайки се на агенция Бета.
препоръчано
Тези данни бяха изнесени от неправителствената организация "Съвет за мониторинг, човешки права и борба срещу корупцията". Разкритията са направени след проверка на над 2000 дипломи за висше образование, която е извършена от експерти на Министерството на образованието по искане на една черногорска компания.
Според организацията "голяма част от държавните служители в Сърбия имат фалшиви дипломи за висше образование".
Най-модерен руски изтребител Су-57 се разби в Москва
4913
преди 26 минути
Дрон порази турски кораб в Черно море, един човек загина, трима са ранени
6695
преди 52 минути
Чешки военен хеликоптер с петима души на борда се разби, има загинали
5301
преди 1 часа


