BG EN

10 500 загинаха от началото на спецоперацията в Източна Украйна

Европа

10 500 загинаха от началото на спецоперацията в Източна Украйна

3338
на 01.08.2014
10 500 загинаха от началото на спецоперацията в Източна Украйна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-малко 10 500 души са загинали от началото на специалната операция в Източна Украйна, твърди „народният губернатор” на Донбас Павел Губарьов, предаде РИА Новости.

препоръчано

„Известни са ни само приблизителни цифри, но за времето на конфликта са загинали от наша страна най-малко 2000 души, от тях 60% са мирни жители. Всеки артилерийски обстрел отнема живота на десетки мирни жители. Опълченците на практика не понасят щети от него- тях е лесно да ги вдигнеш по тревога и да ги скриеш в убежищата. Мирното население е по-малко мобилно. Загубите от украинска страна са около 8000 души. Правителството в Киев понижава загубите. Те обявяват военнослужещите за изчезнали”, заяви Губарьов.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 133
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК