BG EN

10-годишно дете краде лаптопи, пласира ги в заложна къща

Крими

10-годишно дете краде лаптопи, пласира ги в заложна къща

6159
на 20.04.2016
10-годишно дете краде лаптопи, пласира ги в заложна къща
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

10-годишно момче е установено като извършител на кражби на два преносими компютъра от голяма търговска верига в Димитровград, съобщиха от пресцентъра на МВР в Хасково.

препоръчано

Димитровградските полицаи са установили, че малолетният е откраднал компютрите и впоследствие ги е заложил в заложна къща, откъдето са иззети с протокол.

Момчето е разпитано в присъствието на родител и инспектор Детска педагогическа стая.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК