ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
10-годишният Меружан Вартанян от Пловдив е най-младият колекционер в света на 50-милилитрови шишета с алкохол, пише "24 часа".
препоръчано
Третокласникът от арменското училище в града притежава 693 миниатюрни бутилки с уиски, водка, ликьор, коняк, бренди, шнапс, абсент, джин, узо, ракия, вино. Сред най-ценните му експонати е мексиканска текила, в която плува гъсеница.
Страстта на детето се появила миналата година, когато било с родителите си на екскурзия в Австрия. Видяло ликьор в 50-милилитрова бутилка с формата на цигулка и оттогава започнало да колекционира. За събирането му помагат също приятели и роднини.


