BG EN

10-годишно момче се обърна с мотор, влезе в болница

ЧАС ПИК

10-годишно момче се обърна с мотор, влезе в болница

3071
на 21.07.2015
10-годишно момче се обърна с мотор, влезе в болница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

10-годишно момче от якорудското село Конарско постъпи в болница, след като падна от мотоциклет и контузи главата си.

препоръчано

Момчето се возело по пътищата в селото с мотоциклет „Гарели“, но изгубило контрол върху него, паднало и се преобърнало в крайпътна канавка. При падането получило разкъсно-контузна рана на главата и охлузвания по тялото. На място веднага е извикана линейка на Спешен център - Якоруда, която транспортирала момчето до Многопрофилната болница за активно лечение - Разлог, пише регионалният сайт struma.bg.

Раната на главата е зашита, раните обработени, а момчето е оставено за лечение в хирургичното отделение на болничното заведение, където ще остане няколко дни под лекарско наблюдение. То е без опасност за живота.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 53
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК