BG EN

10 месеца затвор за шофьор, управлявал автомобил след употреба на наркотици

Темида

10 месеца затвор за шофьор, управлявал автомобил след употреба на наркотици

4611
на 16.03.2021
10 месеца затвор за шофьор, управлявал автомобил след употреба на наркотици
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

По бързо производство на Районна прокуратура – Хасково е осъден С.Д., на 24 г., за това, че на 8.03.2021 г., в гр.Хасково, управлявал лек автомобил след употреба на наркотични вещества – амфетамин и метамфетамин, установено с техническо средство, като деянието е извършено повторно - престъпление по чл.343б ал. 4, вр. ал.3 вр. чл.28 ал.1 от Наказателния кодекс.

препоръчано

По споразумение на прокуратура и защитата на обвиняемия, одобрено от Районен съд – Хасково, на С.Д. е наложено наказание от 10 месеца „лишаване от свобода“ при първоначален „общ“ режим.

Но 8.03.2021 г., в гр. Хасково, С.Д. е бил спрян за полицейска проверка, докато е управлявал лек автомобил. Установено било, че шофира след употреба на горепосочените наркотични вещества.

С.Д. е бил е осъждан два пъти за управление на моторно превозно средство след употреба на наркотични вещества, като през декември 2020 г. е изтърпял ефективно наказание „лишаване от свобода“ за тези деяния.

Определението на Районен съд – Хасково е окончателно.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Унижиха кабинета Гюров от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО) Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК