на 04.05.2021

Отборът на Лудогорец стана шампион на България по футбол за десети пореден път.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Това е рекордно постижение за последователни титли в родния елитен футбол.

В мач от първия кръг на плейофната фаза разградчани победиха гостуващия Берое с 3:1, след като дълго време резултатът се задържаше 1:1.

Домакините редуваха пропуск след пропуск, но все пак откриха чрез Кирил Десподов в 27-ата минута. Голът бе зачетен с помощта на нововъведената у нас система ВАР, след като отсъдената засада бе отменена.

В 38-ата минута Гаюс Макута изравни от дузпа за Берое след нова намеса на ВАР, този път заради игра с ръка на защитник на лудогорци в собственото наказателно поле.

Чак в 79-ата минута с хубав удар, при който топката първо срещна сглобката на вратата, Доминик Янков направи резултата 2:1. Четири минути след това Клаудиу Кешеру реализира 17-ия си гол в първенството за крайното 3:1.

С 67 точки Лудогорец е недостижим на върха, пред ЦСКА София с 53 и Локомотив Пд с 52 и мач по-малко. Беройци са шести с 37 точки.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
Топ конституционалистът доц. Борислав Цеков с важни подробности пред ПИК TV: Радев не може да откаже назначаване на министри! Ако никой не иска да бъде служебен премиер, трябва да ни управлява правителството в оставка (ВИДЕО) Топ конституционалистът доц. Борислав Цеков с важни подробности пред ПИК TV: Радев не може да откаже назначаване на министри! Ако никой не иска да бъде служебен премиер, трябва да ни управлява правителството в оставка (ВИДЕО)