ГОРЕЩО
МВР с мащабни акции срещу гонките и опасното шофиране в страната
ТРОЯНСКИ КОН! Димитър Стоянов с ШОКИРАЩО разкритие - Тагарев оголил отбраната на България, дал ракети на Украйна на своя глава
ИДВА ЛИ КРАЯТ НА ВОЙНАТА С ИРАН? Тръмп обяви ГРЪМОВНА НОВИНА
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Около 100 души се събраха на протест пред сградата на Общината във Велико Търново против кабинета на Орешарски. Сред присъстващите има не само студенти, но и преподаватели, майки с деца, възрастни хора. Всички носят плакати с надписи “Оставка”, “Орешарски, нашата седенка остава’’, “Наглостта Ви мяра няма’’.
препоръчано
Около 20 полицейски служители следят за мирното протичане на протеста. “Протести ще има всеки ден, днес показваме нашето съпричастие с всички протестиращи в София’’, каза един от организаторите на протеста. На високоговорители протестиращите призовават всички граждани на старата столица да се включат в протеста и да изразят своята гражданска позиция.
Какво точно се случва на плаж "Бутамята" в Синеморец
3062
преди 16 минути
МВР с мащабни акции срещу гонките и опасното шофиране в страната
5219
преди 41 минути
Започва литературният фестивал "Пловдив чете"
2876
преди 49 минути


