ГОРЕЩО
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Радев не е нито спасител, нито месия. Трудно личният рейтинг на президента ще се обърне в парламентарен вот
Дадоха супер идея на Росен Желязков как може да удари новоизлюпения гражданин Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
11 души, участвали в протеста в първия работен ден след лятната ваканция на депутатите, ще бъдат дадени на прокурор. Причина са опитите им да премахнат загражденията около сградата на Народното събрание на 4 септември, съобщиха от МВР.
препоръчано
Протестиращите не изпълнили полицейско нареждане и влезли във влезли във физическо стълкновение със служителите на реда.
Събраните материали по случая са предадени на Софийската районна прокуратура.
Прогноза за времето през февруари: Студ и сняг в началото на месеца
8304
преди 3 часа
Успокоява се истеричното купуване на жилища
9167
преди 8 часа


