BG EN

11 държави участват в мащабно морско учение в Черно море

Региони

11 държави участват в мащабно морско учение в Черно море

7994
на 19.07.2018
11 държави участват в мащабно морско учение в Черно море
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Операция по спасяване на бедстващи хора в морето и ограничаване на петролен разлив. Това са само някои от епизодите на едно от най-мащабните учения на НАТО - "Бриз-2018", което започва днес, съобщава Нова телевизия.

препоръчано

В учението участват 11 държави с 25 бойни и спомагателни кораби и катери. В обучителната акция ще се включват подводници, самолети и хеликоптери.

Целта на учението е да се повиши взаимодействието между военноморските сили на държавите.

За целта всички над 2 300 военнослужещи ще участват в симулирани операции по ликвидиране на последиците от терористичен акт: евакуация на ранени, артилерийска стрелба по въздушна цел и атака на подводница.

 

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (НА ЖИВО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (НА ЖИВО)
ново
Днес: 59
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК