ГОРЕЩО
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
Веселин Киров пред ПИК TV: Ако режимът в Иран колабира, към Европа могат да тръгнат до 10 милиона бежанци (ВИДЕО)
ГОРЕЩА ВЕРСИЯ! Митьо Очите знае кой е отговорен за огнената вендета срещу Майбаха му, но не го издал на полицията
Крими
11-ти ден издирват двойния убиец Стоян Зайков. МВР разшири периметъра на претърсване
19388
на 20.05.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Засиленото полицейско присъствие в Костенец и околността остава. 11-ти ден продължава издирването на беглеца, заподозрян за две убийства.
препоръчано
През уикенда стана ясно, че 43-годишният Стоян Зайков вероятно се е укривал в изоставено ранчо в покрайнините на града. Именно там разследващите откриха и пушката, с която предполагат, че е извършено едно от убийствата.
Ловната пушка е била разглобена и скрита в един от кошерите. В скривалището са намерени и боеприпаси.
Според полицията беглецът продължава да се укрива в района на Костенец. Затова и акцията по издирването продължава именно там, а МВР разшири периметъра на претърсване.
свързани новини


