ГОРЕЩО
Известен адвокат ПОКАЗА откровените глупости за бройката на протестиращите и как Манол Пейков, Асен Василев и Белобрадова трансформират геометрията
БЪРЗИ МИСЛИ ЗА ПРОТЕСТА: 50% концерт и 50% митинг. Който сее ветрове, жъне бури и прокуратури
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат. Утре ще е първа точка в парламента. Няма да има никакво преформатиране (ВИДЕО)
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Оранжев код е обявен в 11 области на Източна и Южна България заради проливни валежи и бурен вятър. Кодът е в сила за областите Кърджалийска, Хасковска, Ямболска, Сливенска, Бургаска, Търговищка, Шуменска, Варненска, Добричка, Силистренска и Разградска. В тези области ще духа силен вятър от югозапад с пориви до 20-22 м/с. Привечер и през нощта срещу четвъртък ще има валежи от дъжд.
препоръчано
Очакваните количества са между 15 и 35 л/кв.м, на места и повече. Остава жълтият код за обилни валежи в 15 области на Западна и Централна България, без Видинска и Монтанска области.


