ГОРЕЩО
Петър Витанов РАЗКРИ ИСТИНАТА за бюджета
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
1150 лева глоба ще заплати шофьор, реши Районният съд Стара Загора.
32-годишният софиянец "прелетял" по автомагистрала „Тракия“ в района на Стара Загора с 245 км/ч при разрешени 140.
Нарушението е заснето с мобилна радарна система на 3 юли 2020 година.
Делото е образувано в съда по жалба на провинилия се шофьор и решено след запознаване с цялата административно-наказателна преписка за констатираното престъпване на Закона за движение по пътищата.
Решението на Районен съд - Стара Загора, подлежи на касационно обжалване в 14-дневен срок пред Административен съд - Стара Загора.
препоръчано
свързани новини
Снимаха джигит със 156 км/ч на оживен булевард в Пловдив
15431
на 09.12.2020
КАМИКАДЗЕ НА ПЪТЯ: Софийски джигит шпори с 224 км/ч по „Тракия“
44734
на 07.05.2020
Засякоха джигит с 233 километра по "Тракия" към морето
24427
на 19.08.2020


