ГОРЕЩО
УБИЙСТВЕНА ИРОНИЯ: Страшно разочарование - по студията никой не кани младите специалисти по бюджета от декември миналата година
НЕ ПОДЦЕНЯВАЙТЕ ВРЕМЕТО: Дъжд и гръмотевични бури връхлитат страната. 11 области с жълт код за опасни валежи (КАРТИ)
Бившата жена на Емил Дечев с тежък въпрос: Политик или магистрат е?
САМО В ПИК! Георги Марков: Силна България в силна Европа е мисия невъзможна! Прав е Иво Христов - партизаните на Сорос от ПП и ДБ са с изтекла необходимост
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Ивайло Мирчев не е звънял на Демерджиев, след като бил нашамарен от агресивен шофьор
Животът днес
12 животни умряха от "син език" за последните четири дни в Пловдивско
5519
на 26.08.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
12 са умрелите животни от „син език” в Пловдивско за последните четири дни. Това каза д-р Николай Петков, от регионалната дирекция на БАБХ в Пловдив, съобщи "Фокус".
препоръчано
Шест от умрелите животни са от огнището в Калофер, а шест - от другите райони, които се водят като съмнителни. Все още се очакват резултатите от взетите проби от животни, каза д-р Петков. По думите му, така както се очакваше, със захлаждането нещата с болестта „син език” се подобряват.
СОЛЕНА ПОЧИВКА! До 23 евро за чадър и шезлонг по родното Черноморие
416
преди 56 сек
ПРАЗНИК: Отбелязваме паметта на един скромен Божи угодник
3684
преди 16 минути


