ГОРЕЩО
МА КАК СМЕЯТ?! ППДБ да направят протест на жълтите павета срещу "безобразието" спечелилите изборите да НЕ се съобразяват с тях
Станчо Станев става и.д. председател на ДАНС
ЦИРК ПО БИ ТИ ВИ! Цецка Ризова изнерви Антон Кутев с глупави въпроси. Песента "Охраната на Пеевски" й гръмна в слушалката
Двубой за сребърните медали в Бистрица
ПАРОДИЯ: Денков тропа с крак пред Доцова, не изпратила с аплодисменти Тик-Ток-актьорите на Гюров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Афганстанските сили за сигурност са ликвидирали 128 екстремисти в резултат на мащабна антитерористична операция в южната част на страната, съобщава ТАСС, като се позовава на официална информация от афганистанското министерство на отбраната.
По думите на официалният говорител на министерството Захир Азими, още 80 радикалисти са били ранени. Армията е освободила 13 населени места, унищожени са няколко големи склада с оръжие, боеприпаси и взривни устройства, пише агенция "Фокус".
Афганистанските военнослужещи са дали само шест жертви, заявява още говорителят.
препоръчано
свързани новини
Афганистан започна мащабна офанзива срещу талибаните в Кундуз
8306
на 07.05.2015
Киър Стармър обяви, че няма да подава оставка
2107
преди 12 минути
"Райънеър" затваря три бази в Гърция
5356
преди 57 минути
Излиза книга за обира в "Лувъра"
3823
преди 1 часа
Бомба избухна пред централата на партията на премиера на Нидерландия
9496
преди 2 часа


