ГОРЕЩО
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
СЕНЗАЦИОННО РАЗКРИТИЕ! Учени установиха: Глобалното затопляне удължава дните - за първи път от 2,6 млн. години 24-часовата константа рухва
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
125 доброволци са помогнали на Мелания Тръмп да преобрази Белия дом за предстоящите Коледни и Новогодишни празници.
препоръчано
След като през 2018 г. Мелания бе избрала кървавочервени елхи за украса и понесе много критики (много хора в социалните мрежи се шегуваха, сравнявайки стилистиката й с филма "Сиянието" от Стенли Кубрик), тя си взе поука и започна да залага на класическата коледна украса.
Тазгодишната тема на украсата е "Красивата Америка". Традиционните червени панделки са навсякъде из Белия дом, пълно е с десетки елхи и декорации от коледни фигурки, влакчета, шишарки и снежинки, пише "Ева".
свързани новини
Мелания Тръмп издава мемоари за времето в Белия дом
12987
на 30.11.2020


Компания за изкуствен интелект призова за забавяне на разработките
9376
преди 6 часа
Украйна се извини на Гърция заради дрон, открит край остров Лефкада
9681
преди 7 часа


