BG EN

1257 души в затвори и арести са гласували на евроизборите

Животът днес

1257 души в затвори и арести са гласували на евроизборите

5448
на 26.05.2019
1257 души в затвори и арести са гласували на евроизборите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

1257 души в затвори и арести в страната са гласували на евроизборите. Това съобщиха от Министерството на правосъдието. 1425 български граждани, които в момента са на територията на затворите и арестите в страната, имат право да гласуват, сочат данни на ГД „Изпълнение на наказанията“, съобщава Фокус.

препоръчано

Към момента 1257 - или 88% от тях, са упражнили правото си на вот. Това са обвиняемите и подсъдимите, които нямат влязла в сила присъда към датата на провеждането на избори за членове на Европейския парламент. Работата на избирателните секции на територията на затворите и арестите в страната ще приключи в 20.00 часа. 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК