BG EN

13 досъдебни производства за престъпления против политическите права на гражданите са образувани в Област Бургас

Животът днес

13 досъдебни производства за престъпления против политическите права на гражданите са образувани в Област Бургас

1818
на 22.10.2015
13 досъдебни производства за престъпления против политическите права на гражданите са образувани в Област Бургас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

13 досъдебни производства за престъпления против политическите права на гражданите са образувани до момента в Област Бургас.

препоръчано

Това съобщи на пресконференция ст. комисар Калоян Калоянов, директор на ОД на МВР-Бургас, предаде „Фокус” – Бургас.

Повдигнати са вече обвинения. „Множество процесуално-следствени действия са проведени по тези производства. Фиксирани са и са иззети веществени доказателства”, посочи комисар Калоянов.

Той допълни, че и в момента се извършват такива процесуални действия. Тези производства засягат общините Айтос, Карнобат, Руен, Несебър, Поморие, Бургас и Приморско. Има задържани по ЗМВР, уточни комисар Калоянов. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК